Hij is begonnen als stagiair, praat het liefst over Ajax en nieuwe speciaalbiertjes en heeft altijd een kop thee binnen handbereik. Maak kennis met Pim Nienhuis, ons jongste teamlid uit Winterswijk dat elke dag werkt aan e-mailmarketing, CRO en SEA. Of ‘iets met online zichtbaarheid’, zoals zijn ouders het zeggen. Tijd om hem beter te leren kennen!
’s Ochtends moet je hem vooral even met rust laten. Niet te veel tegen hem praten, en gewoon rustig laten opstarten met een kop thee. Maar geef hem een uurtje, en hij is vrolijk en in voor een praatje.
En die thee? Die drinkt hij de hele dag door. Vooral in de winter tikt hij rustig 7 à 8 koppen per dag weg.
Vraag het aan zijn ouders en je kreeg steevast: “Hij maakt websites.”
“Ja… dat is dus niet zo.”, lacht hij. “Tegenwoordig zeggen ze: iets online en iets met zichtbaarheid voor bedrijven. En dat komt al in de buurt!”
In werkelijkheid houdt hij zich bezig met e-mailmarketing, CRO en SEA. Al deed hij het eerste jaar na zijn studie eigenlijk van alles binnen online marketing om erachter te komen wat hij leuk vond. (Dus we snappen wel dat dat soms ingewikkeld was voor zijn ouders 😉)
Dat hij marketing zou doen, was niet vanzelfsprekend. Na de middelbare school koos hij voor Commerciële Economie en sales, al twijfelde hij ook nog even over leraar worden. In ieder geval iets met mensen. Dankzij de minor marketing die hem aangeraden werd, ontdekte hij uiteindelijk zijn passie voor marketing. En die duidelijkheid, vindt hij fijn.
In zijn vriendengroep is hij dan ook degene die helpt met alles regelen. Uit eten, een weekendje weg of wie de kaarten voor Ajax koopt? Grote kans dat hij het doet. “Ik vind het gewoon fijn om te weten dat het goed komt. En eerlijk: dan weet ik ook wat er gaat gebeuren, verrassingen zijn niet helemaal mijn ding.”
Vrijdagavond een paar speciaalbiertjes proberen die hij nog nooit gehad heeft (en die houdt hij allemaal bij!), zaterdag een voetbalwedstrijd met zijn team en daarna de kantine in. Zondag? Languit op de bank. En als het even kan, naar een Ajax-wedstrijd met vrienden. Lid is ‘ie, dus de eerste tickets voor dit jaar zijn alweer binnen!
Als het om leuke momenten met het team gaat, vergeet hij het personeelsfeest niet snel.“Een cocktailworkshop, daarna eten en poolen met een lekker biertje. De sfeer zat er goed in, haha. Een weekend weg met het hele team lijkt me trouwens ook super, ergens in Nederland, België of Duitsland. Leuke activiteiten doen… lijkt me top.”
Dat gaan we zeker nog eens regelen, Pim!
Heb je het gevoel dat je online kansen laat liggen? Dan is dat vaak ook zo. Geen zorgen. We begrijpen je uitdagingen en sparren graag over hoe je deze kunt aanpakken.